Antalya halı yıkama

Asel halı temizleme hizmetleri

Otomatik Yıkama Makinemiz

Eğer halılarınızı düzenli bir şekilde yıkatmazsanız, ciddi sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden halılarınızı düzenli bir şekilde profesyonel olarak halı yıkama hizmeti sağlayan firmalara yıkatmalısınız. Unutmayın ki, halılarınızın derinlemesine temizlenebilmesi için yüzeysel bir temizlik yeterli olmayacaktır. Kaliteli halı yıkama firmaları tarafından derinlemesine temizlik yapılması gerekmektedir. Halılarınızın temizliği bütün evi daha temiz ve ferah göstereceğinden, kendine ve yaşam alanına değer veren herkesin halılarını yıkatması gerekmektedir.

Ev ve işyerlerinizdeki halılarınız için, Antalya’da halı temizleme ve yerinde halı yıkama hizmeti sunan Antalya Asel halı yıkama şirketimiz; her renk ve türdeki halılarınızı dilerseniz adresinizden teslim alıp halı yıkama fabrikasında veya talepleriniz doğrultusunda yerinde yıkama işlemi gerçekleştirmektedir.

Halı Temizliğinin Önemi

Halılar düzenli olarak temizlenmezse, zaman içinde birikecek kirler ve tozlar özellikle küçük çocuklarda hayat boyu sürecek alerjik problemlerin olmasına yol açabilir. Aynı zamanda halının kirli görüntüsü ev halkını rahatsız edebilir. Halılar mikropların büyüyüp yayılabilmesi için çok elverişli ortamlardır.

Halı Temizleme Hizmeti

Antalya’da Halı Temizleme hizmetimizi profesyonel yıkama makineleri ve uzman ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimize halı temizliği konusunda garantili yıkama hizmeti veriyoruz.

Kullandığımız halı temizlik şampuanları sertifikalı olup, halılarınıza ve insan sağlığına zararı yoktur. Halı temizleme fabrikasında özel yıkama teknikleriyle derinlemesine temizlik sağlanır.

Toz alma, Yıkama, Durulama, Kurutma, Havalandırma ve Paketleme işlemlerinin tümü itinayla yapılmaktadır. Yıkama sonrası kalite kontrolünden geçirilen halılarınız, teslimat için adresinize yönlendirilir.

Halı Çeşitlerine Göre Özel Temizleme

makine halısı, makine yün halısı, kaymaz halı, ipek halı, çin halısı, ısparta yün halısı, döşeme halısı, shaggy halı çeşitleri için aynı kalitede temizlik sağlayan yıkama makinelerimiz ve temizleme yöntemlerimiz uygulanmaktadır.  halı yıkama konusundaki edindiğimiz tecrübemizle müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Zor lekeler içinde leke çıkartma çalışması uygulanmaktadır.

Halı Temizleme Hizmet Bölgeleri

Antalya kepez, muratpaşa, konyaaltı ve lara başta olmak üzere, Antalya merkez ilçelerimizin tüm mahallelerine ücretsiz servisimiz ile Halı temizleme hizmetimiz bulunmaktadır.

.

  • Kurutma işlemi: Kurutma işleminde suyu sıkılmış ve temizlenmiş halılar etkin bir şekilde kurutulur.
  • Son kontrol işlemi: Kurutulmuş halının son olarak serilmesi ve bakımlarının yapılması süreci son kontrol olarak adlandırılır. Lekelerin çıkıp çıkmadığı ve işlemlerin başarısı değerlendirilir.
  • Paketleme işlemi: Halının müşteriye doğru bir biçimde ve toz tutmadan tesliminin yapılması için paketleme ve teslimata hazır olma aşamasıdır.

Halı Yıkama Hizmeti Sunan Firmalar

Halı yıkama hizmeti sunan firmalar Antalya dahilinde adından sıklıkla söz edilen ve sektördeki başarısı ile ön plana çıkan firmamıza tüm iletişim kanalları aracılığı ile ulaşmak mümkündür. Halı yıkama işlemlerinin yanı sıra koltuk yıkama gibi; zorlu ve derin temizlik isteyen ürünlerde de hızlı ve başarılı hizmet sunumu gerçekleştirmekteyiz.
Hem ürünlerin derinlemesine ve etkili bir biçimde temizlenmesi hem de zarar görmeden doğru malzemeler kullanılarak temizlik işlemini sürdürülmesi önemlidir. Yıkama sırasında koltuklardaki kumaşı zarar vermeyecek ve parlaklığını devam ettirecek kir çözme özelliğine sahip yıkama şampuanları kullanılmaktadır. Berjer, çekyat ve sandalye gibi farklı ürünlerin doğru bir biçimde temizlenmesi adına hizmet sunulmaktadır.

Bize Ulaşın