Araç koltuk yıkama

Asel halı temizleme hizmetleri

Araç koltuğu yıkama içinde bulunduğumuz bu dönemlerde ekstra önem kazandı. Sağlıklı olmak için ilk olarak temizliğe dikkat edilmesi gerekir. Evlerden sonra en çok vakit geçirdiğimiz yer genellikle arabalarımızdır. Adeta ikinci evimiz olan arabalarımızı; işe giderken, okuldan dönerken, alışverişe giderken en kolay ulaşım araçlarından biri olduğu için tercih ederiz. Hal böyle olunca arabalarımızın kirlenmesi işten bile değildir.

Araç Koltuk Temizliğinin önemi

Araçlarınızın teknik bakımlarının yanında temizliği de son derece önemlidir. Hele bir de sık sık seyahat eden ve uzun yola arabanızla çıkmayı tercih edenlerdenseniz, dönüş yolunda arabanızın son derece pislendiğini görürsünüz. Seyahat esnasında arabada yenen yemeklerin kırıntıları, çamurlu ayakkabılar, camlar açık gidiyorsanız dışarının tozunun içeri dolması, arabada içilen sigaranın dumanının koltuklara sinmesi maalesef ki kaçınılmaz. Aynı zamanda, zaman içinde dışarıdan gelen tozlar ve arabada içilen sigara dumanı koltukların kumaşına sinerek kötü bir koku oluşturur. Uzun süreler sonra araç koltuklarınızın hafiften de olsa renginin değişmesine sebep olabilir. Bu kirlilik dışarıdan bakıldığında çok fazla göze batmasa bile aslında zannedilenden daha fazlası mevcuttur.

Araç Koltuğu Temizliği İçin Yapılması Gerekenler

Sizin de arabanızın daha az kirlenmesi için yapabileceğiniz şeyler bulunuyor. Araç koltuğu yıkama hizmeti satın aldıktan veya araç alırken koltuklarınızın daha geç kirlenmesi için önlemler alabilirsiniz. Örneğin arabanızı almadan önce, aracınızda kullanılan koltuk kumaşlarına dikkat etmeniz çok önemlidir.

Araçların koltuklarında kullanılan kumaşın dokusu, rengi, dokusunun özellikleri de temizlik konusunda son derece önemlidir. Bir de araç koltuğu yıkaması için tercih edeceğiniz firmanın önemi büyüktür. O yüzden aracınızın koltuklarını bunlara dikkat ederek temizletmeniz sizlerin yararına olacaktır. Aracınız son model olsa dahi, araç koltuklarınız kırıntılarla ve lekelerle dolu bunun yanında bir de kötü bir kokuya sahipse o aracın bütün çekiciliği yok olur. Kısacası, araç koltuklarınızı düzenli olarak temizletmeniz hem görüntü açısından hem de hijyen açısından son derece önem taşımaktadır.

Profesyonel Araç Koltuk Yıkama Hizmeti

Alanında uzman kadrosu ile Antalya’da Araç koltuk yıkama hizmeti veren Firmamız her türlü aracınızın kumaşa yıkama işlemini yapmaktayız, aynı zamanda deri kısımlarına silim işlemi yapıyoruz.  Lekeleri varsa, leke çıkarma müdahalesi yapıyoruz. Aracınızın kumaşları ne kadar kirli olursa olsun mükemmel bir şekilde temizliyoruz. Detaylar için firmamıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bize Ulaşın