Fiyat listesi

Asel halı temizleme hizmetleri

Antalya halı yıkama Asel halı ve koltuk temizleme hizmetleri fiyat listesi

Makine HalısıM250.00 TL
ShaggyM260.00 TL
Makine İpek HalıM280.00 TL
Empera HalıM280.00 TL
Tek Adet HalıM2300.00 TL
Step ShaggyM280.00 TL
PatcworkM2100.00 TL
Yün MakineM280.00 TL
Bambu HalıM2100.00 TL
El Dokuma halıM2120.00 TL
Nepal HalıM280.00 TL
Isparta&MilasM280.00 TL
Floş , PeluşM280.00 TL
Yorgan yıkamaM2200.00 TL
Battaniye yıkamaM2200.00 TL
Kuka La Boutiqe yıkamaM2130.00 TL
Kilim YıkamaM260.00 TL
Pierre Cardin MakineM280.00 TL
Çin Halısı yıkamaM2130.00 TL
Stor & Zebra yıkamaM260.00 TL
Koltuk Temizleme ( Takım )M21000 TL
Araç koltuk yıkamaM2800 TL
Sandalye Yıkama ( adet )M275 TL

Halı Temizleme Hizmeti

Antalya’da Halı Temizleme hizmetimizi profesyonel yıkama makineleri ve uzman ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimize halı temizliği konusunda garantili yıkama hizmeti veriyoruz.

Kullandığımız halı temizlik şampuanları sertifikalı olup, halılarınıza ve insan sağlığına zararı yoktur. Halı temizleme fabrikasında özel yıkama teknikleriyle derinlemesine temizlik sağlanır.

Toz alma, Yıkama, Durulama, Kurutma, Havalandırma ve Paketleme işlemlerinin tümü itinayla yapılmaktadır. Yıkama sonrası kalite kontrolünden geçirilen halılarınız, teslimat için adresinize yönlendirilir.

Halı Çeşitlerine Göre Özel Temizleme

makine halısı, makine yün halısı, kaymaz halı, ipek halı, çin halısı, ısparta yün halısı, döşeme halısı, shaggy halı çeşitleri için aynı kalitede temizlik sağlayan yıkama makinelerimiz ve temizleme yöntemlerimiz uygulanmaktadır.  halı yıkama konusundaki edindiğimiz tecrübemizle müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Zor lekeler içinde leke çıkartma çalışması uygulanmaktadır.

Halı Temizleme Hizmet Bölgeleri

Antalya kepez, muratpaşa, konyaaltı ve lara başta olmak üzere, Antalya merkez ilçelerimizin tüm mahallelerine ücretsiz servisimiz ile Halı temizleme hizmetimiz bulunmaktadır.

.

  • Kurutma işlemi: Kurutma işleminde suyu sıkılmış ve temizlenmiş halılar etkin bir şekilde kurutulur.
  • Son kontrol işlemi: Kurutulmuş halının son olarak serilmesi ve bakımlarının yapılması süreci son kontrol olarak adlandırılır. Lekelerin çıkıp çıkmadığı ve işlemlerin başarısı değerlendirilir.
  • Paketleme işlemi: Halının müşteriye doğru bir biçimde ve toz tutmadan tesliminin yapılması için paketleme ve teslimata hazır olma aşamasıdır.

Halı Yıkama Hizmeti Sunan Firmalar

Halı yıkama hizmeti sunan firmalar Antalya dahilinde adından sıklıkla söz edilen ve sektördeki başarısı ile ön plana çıkan firmamıza tüm iletişim kanalları aracılığı ile ulaşmak mümkündür. Halı yıkama işlemlerinin yanı sıra koltuk yıkama gibi; zorlu ve derin temizlik isteyen ürünlerde de hızlı ve başarılı hizmet sunumu gerçekleştirmekteyiz.
Hem ürünlerin derinlemesine ve etkili bir biçimde temizlenmesi hem de zarar görmeden doğru malzemeler kullanılarak temizlik işlemini sürdürülmesi önemlidir. Yıkama sırasında koltuklardaki kumaşı zarar vermeyecek ve parlaklığını devam ettirecek kir çözme özelliğine sahip yıkama şampuanları kullanılmaktadır. Berjer, çekyat ve sandalye gibi farklı ürünlerin doğru bir biçimde temizlenmesi adına hizmet sunulmaktadır.

Bize Ulaşın