Hakkımızda

Asel halı temizleme hizmetleri

Antalya halı yıkama Asel Halı Temizleme Firması, halılarını güvenilir ellere teslim ederek yıkatmak isteyen kişiler tarafından tercih edilen bir firma. Halı yıkama hizmeti konusunda Antalya, Türkiye’nin öncü illeri arasında yer alır. Çalışan nüfus oranının yüksek olduğu Antalya’da halı yıkama hizmeti temizliğin önemli bir parçasıdır. Çünkü halılar yaşam alanlarımızın vazgeçilmez eşyalarından biridir. Kuruluşumuz bunun bilincinde olup, halılarınızın titiz bir şekilde yıkanabilmesi adına doğru girişimlerde bulunacaktır.

Antalya Asel Halı Yıkama Firması Neler Yapar?

Halı yıkama süreci baştan sona titiz bir şekilde gerçekleştirilmelidir. İçeriğinde toz ve bakteri yer alan halıların doğru firma aracılığıyla temizlenmesi son derece önemlidir. Antalya halı yıkama firmamız aracılığıyla:

  • Tesisimize ulaşan halıların tozları çırpılır.
  • Tozdan arınan halılar özenle yıkanır.
  • Kapalı alanda kurutma işlemi gerçekleşir.
  • Paketlenen halılar sahiplerine teslim edilir.

Bu gibi hizmetler, Antalya halı yıkama firmaları arasında yer alan kuruluşumuz güvencesiyle sunulmaktadır. Bu hizmetlerin tamamı, mümkün olan en makul fiyatlar karşılığında gerçekleşmektedir.

Antalya Halı Yıkama Asel Temizlik Firması !

Halı Yıkama sektöründe hızlı bir gelişme sürecine giren Antalya Asel Halı Yıkama olarak tüm hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimizin destek ve takdirlerine mazhar olmak en büyük isteğimizdir.
Halı temizliğinin insan ve çevre sağlığı açısından ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan yönetimimiz ve bu bilinçte eğitilen deneyimli kadromuz ile yüksek kalitede ve en ekonomik hizmeti sunup çözüm ortağı olarak yanınızda yer almayı umuyoruz. Müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkan ve sizlere kaliteli bir hizmet sunarak, daha temiz ve sağlıklı bir ortamda yaşamamız için profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile Antalya  Ve Çevresi içerisinde hizmet vermekteyiz.

Bize Ulaşın