Hizmetlerimiz

Antalya halı yıkama

Asel Antalya Halı Yıkama Hizmetleri !

Antalya'nın en çok tercih edilen Antalya Asel halı yıkama koltuk temizleme firması. Halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan battaniye yıkama hizmetleri

https://www.aselhaliyikama.com/wp-content/uploads/2023/01/cropped-WhatsApp-Image-2023-01-22-at-20.51.55-2.jpeg

ANTALYA HALI YIKAMA

Bir telefonla evinize gelerek teslim aldığımız halılarınızı özenle temizliyoruz. Derinlemesine temizlediğimiz halılarınızı yine mümkün olan en kısa sürede kapınıza getiriyoruz. Kaliteli halı yıkama hizmetiniz en uygun fiyatlarla almak için bizi arayın.

Halı Yıkama Makalesi İçin Tıkla

https://www.aselhaliyikama.com/wp-content/uploads/2023/01/cropped-WhatsApp-Image-2023-01-22-at-20.51.55-5.jpeg

ANTALYA KOLTUK YIKAMA

Siz değerli müşterilerimize Antalya koltuk yıkama yetkili firması olarak kusursuz bir şekilde evlerinizde profesyonel koltuk temizleme ve koltukların temizliğinin ne kadar önemli olduğu hakkında bilgiler vermekteyiz.

Koltuk Yıkama Makalesi İçin Tıkla

yorgan_ve_battaniye_yikama
ANTALYA YORGAN & BATTANİYE YIKAMA

Battaniye Yorgan Tek Stil Tam Otomatik Yıkama Makinesi Battaniye ve yorganlarınızı yıkar, sıkar, kurutur kullanıma hazır hale getirir.

Yorgan & Battaniye yıkama makalesi için tıkla

yatak-yikama_1

ANTALYA YATAK YIKAMA

Hizmette sınır tanımayan firmamız, her bölgede verdiği yerinde temizlik hizmetleri konusunda seçkin bir firmayız. Yerinde, evde yatak temizleme hizmeti vermekteyiz. Antalya yatak yıkama

Yatak Yıkama Makale Tıkla !

oto-koltuk-yikama
ANTALYA ARAÇ KOLTUK YIKAMA

Antalya araç koltuk yıkama yetkili firması olarak Her marka model aracınızın döşeme kumaş yada deri olan yüzeylerini koltuk yıkama makinemiz ile hem yıkıyor hem de silim işlemi yapıyoruz.

Araç yıkama makalesi tıkla 

yerinde-halc4b1-yc4b1kama
ANTALYA YERİNDE YIKAMA 

Yerinde halı ve koltuk yıkama hizmeti veren firmamız, yapacağı yıkamayı koltuğun ya da halının şekline ve kumaşına göre belirler. Söz konusu ürünün yapısına, kumaşına, cinsine ve rengine göre en müsait temizlik malzemesi ve aracını seçerek hiçbir zarar vermeden, aksine ilk günkü benzeri yenilenmiş ve sağlıklı bir hale getirir.

Yerinde halı yıkama makale tıkla !

 

Antalya Halı Yıkama

Asel Antalya Halı Yıkama olarak, her geçen gün artan mutlu müşterilerimize, bölgemizdeki en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Bir telefonla evinize gelerek teslim aldığımız halılarınızı özenle temizliyoruz. Derinlemesine temizlediğimiz halılarınızı yine mümkün olan en kısa sürede kapınıza getiriyoruz. Kaliteli halı yıkama hizmetiniz en uygun fiyatlarla almak için bizi arayın.

Yerinde halı yıkama

Antalya yerinde Halı yıkama duvardan duvara Halı yıkama diğer bir adıyla da yerinde halıfileks yıkama işlemleri fabrikamızda yapılmayan işlemlerin yerinde halıyı kaldırmadan uygulanmasıdır.

Yerinde halı ve koltuk yıkama hizmeti veren firmamız, yapacağı yıkamayı koltuğun ya da halının şekline ve kumaşına göre belirler. Söz konusu ürünün yapısına, kumaşına, cinsine ve rengine göre en müsait temizlik malzemesi ve aracını seçerek hiçbir zarar vermeden, aksine ilk günkü benzeri yenilenmiş ve sağlıklı bir hale getirir.

Yerinde halı yıkama işlemi genellikle otel halı yıkama , yurt halısı yıkama , camii halısı yıkama, ofis temizliği, vs yerlerde uygulanmaktadır.

yünhali

Yün Halı Yıkama

Floş el dokuma veya yün grubu halısı temizliğini evde yapmaya kalkıştığınızda yorulmanızın yanı sıra yanlış ürünlerle, doğru halı temizliği yapmadığınızda halınızı geri dönüşü olmayacak biçimde hasara uğratabilirsiniz. Ayrıca evde halı temizleme sırasında derinden ve yeteri kadar hijyen elde edemezsiniz. El dokuma yün halı yıkama ve temizliğinin özel şampuanlarla yapılması ve özen işlemlerden geçmesi gerekir.

Dokuma Halı Yıkama

Milas halısı ve Kars halısı çeşitleri Türk el halıcılığında son derece önemli bir yere sahiptir. Yöresel ve kendine özgü desenleri ile evleri süsleyen bu yün halılar, günümüz ev dekorasyonlarında tercih ediliyor. Ancak el dokuma halılarda kullanılan kök boya veya kimyasal boya su ile temas etmesi durumunda çözülebilir ve renkler birbirine karışabilir. Özellikle Milas halı temizliği esnasında görülmesi en muhtemel sorunlardan biri renklerin birbirine karıştırılmasıdır. Aynı şekilde Kars el dokuma halılarının güvenilir koşullarda ve alanında uzman, profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekir.

Firmamız milas ve el dokuma gibi kıymetli halılada Antalya'da yetkili ve en çok tercih edilen firmadır. Bu tarz kıymetli halılar su gördüğü zaman renkleri çözülür. Bilinçli yıkama yapılmayan firmalarda bu halılar özelliğini değerini kaybedebilir.

WhatsApp Image 2023-01-22 at 20.51.55 (3)
oto-koltuk-yikama

Detaylı Araç Koltuk Yıkama

Araç koltuğu yıkama içinde bulunduğumuz bu dönemlerde ekstra önem kazandı. Sağlıklı olmak için ilk olarak temizliğe dikkat edilmesi gerekir. Evlerden sonra en çok vakit geçirdiğimiz yer genellikle arabalarımızdır. Adeta ikinci evimiz olan arabalarımızı; işe giderken, okuldan dönerken, alışverişe giderken en kolay ulaşım araçlarından biri olduğu için tercih ederiz. Hal böyle olunca arabalarımızın kirlenmesi işten bile değildir.

Bize Ulaşın