Yorgan Yıkama

Asel halı temizleme hizmetleri

Antalya yorgan yıkamaAntalya battaniye yıkama , alez yıkama yorganlariniz ve battaniyeleriniz önce çeşidine göre ayrılır ve kirli lekeli yada renklerine göre ayrıştırılarak yıkamaya alınır. Yorganlarınız tek olarak makinede yıkanır asla bir başkasının battaniyesi ile yada yorganı ile karıştırılıp yıkama yapılmaz bunlara firma olarak çok büyük hassasiyet göstermekteyiz. Hepimizin evinde bebeği, yaşlısı, hastası yada alerjik hassas kişiler bulunmaktadır. Yıkama hizmeti Ciddiyet isteyen ve sağlık açısından çok dikkat edilmesi gereken bir hizmettir.

Her yorgan yada battaniye tek olarak makineye atılarak ön yıkama ve sonrasında yıkama yapılır. Yorganlarınız elyaf yada silikon, kaz tüyü, bu tür çok dikkat isteyen yorgan çeşitleri uzman ekiplerimizce önce incelenir lekeleri varsa (mesela pas lekesi) bu tür lekeler çıkartılıp yıkama yapılır. Kaz tüyü yorgan hassas yıkama gerektirir, sıkma yapılmadan yıkama sonrası gölgede asılarak kurutulur.

Battaniyelerde renk atma, renk geçişi gibi sorunları olmuşsa yada ihtimali varsa ona göre renk geçişini önleyen kimyasal ile bir tur yıkanır ve sonrasında normal yıkama işlemi yapılır. Yün yorgan yıkama işleminde eğer ki saten yüz varsa üzerinde ilk yıkama yapılıyorsa saten renk verebilir, solabilir ve sorunlu bir görüntü meydana çıkabilir. Dikkatli olunmalı renk karışıklığını önleyici kimyasal kullanılmalıdır.

Kullandığımız makineler tamamen yorgan yıkama için üretilmiş olup en kaliteli hizmetleri sunmak için buradayız. Antalya’nın tüm semtlerine gerekirse ilçelerine hizmet verebilmekteyiz.. Sizler her nerede olursanız olun otel ev pansiyon yurt vs tüm müşterilerimiz bizim hizmetimizden faydalanması için daima yanınızdayız.

Güler yüzlü ve dürüst personelimizin samimiyet dolu iş ahlakımızla en kaliteli temizlik hizmetini veriyoruz. Antalya Asel yorgan ve battaniye yıkama Hizmet talepleriniz için bizimle iletişime geçiniz

Kış aylarında bizi sıcak tutması için kullandığımız yorganların yaz gelmesi ile yıkanıp temizlenmesi ve tekrar kış aylarında kullanmamız için hazırlanması gerekmektedir. Yorgan yıkamanın bir çok yararları vardır. Düzenli yıkanan yorganlarınız uzun süre sağlamlığını korur ve rahatça kullanmanıza yardımcı olmaktadır.

Yorgan yıkama hizmetinin size olan faydaları;

Yorgan yıkama hizmetimizden faydalanmak isteyen ya da yorgan yıkatmayı düşünen bayanlar için servis hizmetimiz de bulunmaktadır.
Evinizden aldığımız yorganları uzman ekibimiz tarafından en profesyonel şekilde yıkamaktayız. Özel yıkama yapan teknolojik makinelerimiz ile sizlere sunduğumuz yorgan yıkama hizmeti ile artık yorganlarınız daha temiz ve daha sağlıklı olacak.
Yorgan yıkamak sağlık açısından önemlidir.
Yıkanan yorganlar eğer uygun şartlarda temizlenmez ve yıkanmaz ise beraberinde olumsuz sağlık şartlarını oluşturur.
Firma olarak sizlere bu konu da hassas olduğumuzu daha ilk andan itibaren kanıtlayabiliriz. Dilerseniz tesisimizi gezmeye gelebilir hangi şartlarda yıkama ve kurulama yaptığımızı kendi gözleriniz ile görebilirsiniz.

Yorgan Yastık Yıkama Hakkında Kısa Bilgiler

Yorgan Yıkama Firmaları Günlük olarak kullanılan yorganların yanı sıra yüklüklerde, dolaplarımızda sakladığımız yorganlar bazen aylar boyunca havasız ve karanlık bir ortamda saklanmaktadır. Bu durumda özellikle yün yorganlarda güvelenme gibi problemler ortaya çıkmaktadır.
Özellikle bu havasız ortamlarda sıcaklık değişiminden kaynaklanan yoğunlaşmadan dolayı nem problemi de ortaya çıkmışsa eğer, bakteri ve mayk üretimi iki katına çıkmakta ve bu aşamadan sonra rutubetli bir kötü koku etrafa yayılmaktadır.
Evlerdeki, tozlu, ferah olmayan atmosfer ve kokunun büyük sebebi, yüklüklerde saklanan yorganların biriktirdiği ev tozu akarları olmaktadır.

Bize Ulaşın