Yün halı yıkama

Antalya halı yıkama

Antalya halı temizleme yöntemleri makine yünü halılarınız ile ilgili tüm ayrıntıları burada sizlerle paylaşacağım siz değerli müşterilerimiz, öncelikle belirtmek isterim ki lütfen ne tür haliniz olursa olsun kir hariç lekeler için dikkatli olmanızı ve bazen geri dönüşü olmayan sorunlar ile karsilabileceginizi unutmayınız ki halılarınız artık yeni dönem yani kalite, iplik, doku, renk olarak çok fazla değişkenlik göstermektedir. Daha önceki yıllara göre yeni çeşit halıların kullanımı ve temizlenmesi gittikçe zorlaşmaktadır. Yapılan en ufak yanlış bir işlem ve yanlış şampuan ( ilaç , deterjan , kimyasal kullanımı ) Halınızda yanmalar meydana getirecektir ( Renk Değişikliği )

Makine yünü halılarınız bilindiği üzere kapınızdan alınır ve fabrikaya götürülüp öncelikle çırpma makinesinde çırpıldıktan sonra yıkamaya alınır ve sonrasında leke var ise sadece saf şampuan ve ürünler ile müdahale edilir, müdahale sonrası makineye yıkama esnasında baskılı fırça ile 12 fırçalı makineden geçirilir. Bu esnada sadece şampuan kullanılarak makine yünü halılarınız yıkanır. Eğerki lekede çıkma oranı düşük olursa tekrar denenir ve dikkatlice müdahale edilir, makine yünü halılarınız durulama sonrası sıkma makinesine alınır ve sıkma sonrası askılara ters asılarak gölgede kurumaya bırakılır ve sonrasında iki veya üç gün askı süresi bitiminde paketleme makinesinde paketlenip servise hazırlanır.

patcwork halı özellikleri

Türkiye’de köklü bir dokuma geleneği var. Patchwork halıların her biri benzersiz ve türünün tek örneği olan işlevsel bir sanat eseridir. Aşırı boyanmış patchwork halılarımız gerçekten modern bir görünüme sahiptir. İki kez boyanmış olmaları onlara tonlarca renk ve çekici bir çekicilik verir. Bu heyecan verici renkler genellikle başka yerlerde görülmez. Boyanmış kilimler, zamansız Doğu halıları geleneğini temel alır. Ama bunu modern bir yetenekle yapıyorlar. Çiçek ve geometrik baskılara sahip canlı görünümü seveceksiniz. Bu el dokuması halılar çok dayanıklıdır. Uzun süre dayanacaklar. Ve yıllarca onların güzelliğini takdir edeceksiniz.

Patchwork Antalya halı yıkama ev ve ticari temizliğin tüm yönlerinde uzmanlaşmış, Bölgemizde tercih edilen ve yün halı yıkama gruplarında yetkili halı yıkama firmasıyız. Halı yıkama ve yerinde yıkama ana uzmanlık alanlarımızdan biridir! Yerdeki kir ve inatçı lekelerden hoş olmayan kokulara kadar, sorunu sizin için hızlı ve verimli bir şekilde en uygun fiyatlarla çözebiliriz! Antalya’da en çok tercih edilen %99 Müşteri Memnuniyeti olan halı yıkama firması.

Nerede olursanız olun, size her zaman bölgenizde profesyonel bir halı temizleme ekibi sağlayabiliriz. Sonuç olarak, halı yıkama uzmanlarına ihtiyaç duyduğunuz her an firmamıza gün içerisi mesaii saatlerinde hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın